Meditacije so tako zelo žive….
Cristy, Hvala ti za tole!!
Niti si ne predstavljam, koliko časa, dela, neprestanih noči in utrujenih dni je bilo vloženo v to…. Pa vendar se ti iz srca zahvaljujem za vsak trenutek, ki si ga vložila v ta portal.
Čudežen je, resnično. Glasbena soba je z mano od jutra do večera. Meditacije so tako zelo žive….
Hvaležna iz dna duše. Hvala, hvala, hvala.